top of page

*Müşteri bilgilerim güvenli olarak saklanmakta mı?

Evet, kesinlikle. Müşteri bilgileriniz ve size ait tüm bilgiler güvenli olarak saklanmaktadır. Sizden başka hiç kimsenin ulaşması mümkün değildir. Sağlamakta olduğumuz bilgiler tamamiyle şifrelenerek saklanmaktadır.

*Fatura adresimi değiştirebilir miyim?

Online alışverişlerin tamamlanması ile birlikte oluşturulan faturalar fiziki olarak gönderilmemektedir. Sipariş verildikten 2 (iki) gün içerisinde eğer ürün kargoya verilmediyse adresinizi değiştirebilirsiniz.

*Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?

*Ürün orijinal mi?

Siparişlerin hazırlanıp kargoya verilme süresi (aksi belirtilmediği sürece) alışverişin tamamlanması takip eden 3 (üç) ila 5 (beş)  iş günüdür. Bu süreye hafta sonları ve resmi tatil günleri dahil değildir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, üyelik hesabınıza kayıtlı e-posta adresiniz ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz. 

*Çağrı Merkezi çalışma saatleri nedir?

tribray.com firması tarafından satılan ürünlerin tamamı faturalı ve orijinaldir. Ürünler tamamı ile tribray.com ekibi tarafından basım işlemine verilerek tarafınıza ulaştırılmaktadır.

*Siparişlerdeki taksitlendirme sayısı nedir ?

tribray.com firması tarafından satılan ürünlerin tamamı PAYTR tarafından yapılmaktadır. PAYTR üzerinden siparişlerinize yaptırabileceğiniz taksit sayıları aşağıda belirtlilmiştir.

Çağrı merkezimiz (0535 388 49 75) hafta içi  09:00 - 21:00 arasında hizmet vermektedir.

maximum.png
worldd.png
paraf.png
axess.png
cardfinans.png
bonus.png
advantage.png
bottom of page